środa, 18 lutego 2009

sterowanie w simtractor

BECZKA NA GNOJOWICĘ: O – włączanie/wyłączanie pompy tłoczącej gnojowicę do beczki 0 – włączanie/wyłączanie wałka oraz otwieranie/zamykanie zaworu wylotowego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz